Bursa Panjur  Otomatik Panjur ve Kapı Teknolojileri tarafından üretilen SESAMO marka fotoselli kapılar giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir.

Uygulandığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. %100 İtalyan Mekanizma ve yine % 100 Alman (dunker) motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

Standart olarak sunulan konum anahtarı (fonksiyon seçici) sayesinde kapınızda dışarıdan giriş iptali,komple giriş çıkış iptali,yarım açılma ve tam açılma pozisyonlarını kolaylıkla ayarlayabilirisiniz.

Tercihinize bağlı olarak manuel veya elektronik kilit sistemleri uygulanabilir.

Fotoselli Kapılar - Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri
Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri ürün yelpazesini alüminyum menfezlerin yanında otomatik panjur, kepenk, garaj kapısı, seksyonel fabrika kapıları, bariyerler, yana kayar kapılar, fotoselli kapılarla genişletmiştir. 2008 yılından itibaren branşı ve gelişen ürün yelpazesine uyumlu olarak sektördeki faaliyetlerini BURSA PANJUR ismiyle sürdürme kararını almıştır.
fotoselli-kapilar-