Cam Balkon; istediğinizde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiğinde ise açabilmenizi sağlayan bir kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde balkonun istenilen kısmı açılabilmektedir.
 
Katlanır Cam Balkonnunuzu tamamen açtığınızda balkonunuzu hiçbir bağlantı ve ek yapılmamış gibi kullanma özgürlüğü sunduğu gibi, tam olarak kapatıldığında ısı, rüzgar, ses, toz vb. dış etkenleri önemli derecede engelleyerek yalıtım sağlar.

Sistemimiz, hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alanlar olması dışında kış aylarında da kullanımınızda olur. Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde; binamızın dış görünüşü güzelleşmekte, balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmakta, evimiz soğuk ve sıcağa karşı yalıtım özelliği kazanmakta ve küçük çocuklarınızın emniyeti sağlar.

Cam Balkon - Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri
Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri ürün yelpazesini alüminyum menfezlerin yanında otomatik panjur, kepenk, garaj kapısı, seksyonel fabrika kapıları, bariyerler, yana kayar kapılar, fotoselli kapılarla genişletmiştir. 2008 yılından itibaren branşı ve gelişen ürün yelpazesine uyumlu olarak sektördeki faaliyetlerini BURSA PANJUR ismiyle sürdürme kararını almıştır.
cam-balkon-