Bursa Panjur  Otomatik Panjur ve Kapı Teknolojilerinin üretmiş olduğu alüminyum panjurlar içlerindeki poliüretan köpük sayesinde büyük miktarda ses ve ısı yalıtımı sağlar. Alüminyum panjurlar yerin detayına göre farklı kutu modelleri ile size en uygun çözümü sağlayabilmektedir. Alüminyum panjurlar,çalışma şekline göre manuel (makaralı) ve motorlu (kumanda veya butonlu) olarak uygulanabilmektedir. Alüminyum panjurlar,dıştan takma,alüminyum kutulu ve D kutulu olabildiği gibi plastik doğrama ile birlikte kullanılan pvc monoblok kutulu veya gizli kutulu olarak farklı mimari çözümler sunabilmektedir.

SL-39,SL-41,SL-45,SL-55,SL-56 Lamel serileri ile farklı renk alternatifi sayesinde yapınıza en uygun çözüm sunar.

Panjur motorlarında ALMAN BECKER ve MOSEL marka motorlar kullanılmaktadır. Alman Becker marka motorların sunmuş olduğu farklı alternatifler vardır.Bu alternatifler kullanımınızı kolaylaştıracak, konforlu hizmet sunmaktadır. Panjurlarda kullanılan akıllı motorlar sayesinde zaman ayarı özelliği ile enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar .Herhangi bir engel ile karşılaştığında kendiliğinden durur.

Programlanabilir ara pozisyon ve havalandırma konumu ile temiz hava ve ışık kontrolü sağlanır.zaman ayarı fonksiyonu sayesinde programlandığı saatlerde otomatik olarak açılıp kapanabilir. Tatile gittiğinizde açılıp kapanma zamanları belirlenerek panjurlarınız otomatik olarak açılıp kapanacaktır,bu özelliğiyle hırsızlığa karşı ekstra güvenlik kazanılır. Bu tip motorlarda yağmur sensörü,güneş sensörü ve rüzgar sensörü uygulamaları da yapılabilir.

Otomatik Kepenk Sistemleri - Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri
Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri ürün yelpazesini alüminyum menfezlerin yanında otomatik panjur, kepenk, garaj kapısı, seksyonel fabrika kapıları, bariyerler, yana kayar kapılar, fotoselli kapılarla genişletmiştir. 2008 yılından itibaren branşı ve gelişen ürün yelpazesine uyumlu olarak sektördeki faaliyetlerini BURSA PANJUR ismiyle sürdürme kararını almıştır.
otomatik-kepenk-sistemleri-