Panjur, Alüminyum, Kepenk BURSA'da BİZİM İŞİMİZDİR...

Firmamız 1986 Yılından itibaren panjur ve alüminyum doğrama sektöründeki deneyimlerini ticari hayata aktif olarak geçirmek maksadıyla 1991 yılında sektöre TATLICILAR YAPI adıyla Mehmet TATLICILAR yönetiminde başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren yenlikçilik ve gelişimi kendine hedef edinen işletmemiz, yaptığı projelere kaliteli, estetik, uzun ömürlü ve kullanışlı çözümler sunarak güvenilirliğini ve Pazar payını arttırmıştır.

Panjur ve alüminyum doğrama üretimiyle sınırlı olan ürün yelpazesine 2002 yılında alüminyum menfezi de ilave eden firmamız, zaman içindeki gelişimlerle panjurlarını alüminyum malzemeden üretmeye başlamış ve hemen ardından otomasyon sürecinin içine girmiştir.

Bu süreç içinde ürün yelpazesini alüminyum menfezlerin yanında otomatik panjur, kepenk, garaj kapısı, seksyonel fabrika kapıları, bariyerler, yana kayar kapılar, fotoselli kapılarla genişletmiştir. 2008 yılından itibaren branşı ve gelişen ürün yelpazesine uyumlu olarak sektördeki faaliyetlerini BURSA PANJUR ismiyle sürdürme kararını almıştır.

Halen ürünleri üzerinde uygulana bilecek bilişim teknolojilerini yakından takip eden işletmemiz kendi sektörünün öncüleri olan çözüm ortaklarıyla çalışarak akıllı panjurlar gibi hayata kolaylık katan ürünler ile siz değerli müşterilerimizin ev, işyeri v.s. gibi yaşam ortamlarınızda yaşamınıza kalite katma hedefinde büyük adımlar atmaya devam edecektir.
 


PACKROLL markamız 2019 yılında toptan satışlarımız için kurulmış bir markadır.

HAKKIMIZDA - Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri
Bursa Panjur Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri ürün yelpazesini alüminyum menfezlerin yanında otomatik panjur, kepenk, garaj kapısı, seksyonel fabrika kapıları, bariyerler, yana kayar kapılar, fotoselli kapılarla genişletmiştir. 2008 yılından itibaren branşı ve gelişen ürün yelpazesine uyumlu olarak sektördeki faaliyetlerini BURSA PANJUR ismiyle sürdürme kararını almıştır.
hakkimizda-